Apgūsti zināšanas L-Ekspresī!

09.04.2019

No 2019.gada sākuma L-Ekspresis savā kolektīvā ir uzņēmis divus jaunus studentus - Kristeru un Danielu - no Rīgas Valsts tehnikuma! Vairāk par viņu pieredzi lasi šeit:

Kristers:

 1. Kur Jūs apguvāt mācību par dzelzceļa nozari?

Mācību par dzelzceļa nozari apguvu sākot strādāt uzņēmumā SIA "L-Ekspresis". Vēl joprojām, ar katru dienu tiek iegūtas jaunas zināšanas.

 

2. Kāpēc izvēlējāties padziļināti mācīties šajā nozarē?

Prakses ietvaros tika piedāvāta iespēja apgūt jaunas zināšanas tieši šajā nozarē, kas mani ieinteresēja. Šī nozare ietver sevī arī citas nozares, manā gadījumā tā ir mašīnbūve.

 

 3. Kā nokļuvāt uzņēmumā SIA L-Ekspresis?

Uzņēmumā SIA "L-Ekspresis" nokļuvu pateicoties skolai. Radās liela interese uzņēmuma piedāvātajā - apgūt jaunas zināšanas un izaugsmes iespējas.

 

 

4. Kāda ir Jūsu pieredze strādājot šajā uzņēmumā?

 

Pieredze strādājot šajā uzņēmumā ir ļoti pozitīva. Kopš strādāju šajā uzņēmumā, esmu apguvis ļoti daudz jaunas zināšanas savā, un arī dzelzceļa nozarē. Esmu pārliecināts, ka iegūtās zināšanas noderēs arī turpmāk. Uzņēmums piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu un izaugsmes iespējas, kas, manuprāt,  ir ļoti svarīgi. Apzinos vērtību un ieguldījumu manā attīstībā, ko piedāvā uzņēmums SIA "L-Ekspresis".

 

 

5. Vai vēlētos turpināt darbu šajā nozarē/uzņēmuma pēc prakses beigām?

 

To, vai vēlos turpināt darbu šajā uzņēmumā pēc prakses beigām, vēl neesmu izlēmis. Uzņēmums izteicis patiešām labu piedāvājumu, taču nezinu, vai spēšu to apvienot ar augstskolu, jo mans mērķis ir virzīties tālāk.

 

 

Daniels:

 

 

 

1. Kur Jūs apguvāt mācību par dzelzceļa nozari?

Es apguvu mācību dzelzceļa nozarē Rīgas valsts tehnikumā un ejot praksē uz Latvijas Ekspresi paplašinu savas zināšanas.

 

2. Kāpēc izvēlējāties padziļināti mācīties šajā nozarē?

Man interesē patstāvīgums,  mūsdienās, viss ātri attīstās, bet dzelzceļš ir un vienmēr būs, darbs būs vienmēr, izaugsmes iespējas arī ir, kāpēc gan ne? Radinieki arī jaunībā sāka ar kaut ko mazu, pēc tam ceļi paplašinās.

3. Kā nokļuvāt uzņēmumā SIA L-Ekspresis?

Es šeit nokļuvu meklējotu praksi, bet Latvijā īpaši daudz vietu nav vai arī ir ar PSRS laikmeta tehnoloģijām, kas nav slikti, bet gribējās strādāt ar mūsdienīgāku tehniku un šeit Latvijas Ekspresim ir uzbūvēts jauns cehs ar mūsdienīgām iekārtām, kāpēc nepamēģināt, ja jau ir tāda iespēja. Caur kursa biedriem uzzināju par šo vietu un atnācu ekskursijā.

 

 

4. Kāda ir Jūsu pieredze strādājot šajā uzņēmumā?

 

Mana pieredze ir tikai pozitīva, kolektīvs labs, sakarīgs, nav uzpūsti un dusmīgi. Saprotoši - ja ko nezini, iemāca.  Darbs ļoti atbildīgs, man patīk. Neko sliktu nav ko paust.

 

 

5. Vai vēlētos turpināt darbu šajā nozarē/uzņēmuma pēc prakses beigām?

 

Es domāju, ka jā - vēlētos turpināt strādāt šajā uzņēmumā, šeit ir iespējams apvienot darbu ar mācībām, kas man ļoti izdevīgi, tāpēc ka vēlos mācības turpināt.

 

 


Atpakaļ