Pasažieri novērtē jaunos vagonus, kas kursē uz Maskavu un Sanktpēterburgu

09.12.2016

Lai nodrošinātu mūsdienīgu komfortu un pasažieru apkalpošanu, starptautisko pasažieru pārvadātājs SIA “LDz Cargo” sadarbībā ar SIA “L-Ekspresis” ir nodrošinājis ritošā sastāva atjaunošanu un populārākajā starptautiskajā  dzelzceļa maršrutā  Rīga-Maskava kursē 8 jauni vagoni. Jaunajos SV (divvietīgas kupejas) un kupejas vagonos ir  automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektroniska informācijas sistēma, moderna multimediju sistēma, TV monitori arī 4-vietīgajās kupejās, transformējamas gultas, kas kupejās nodrošina vairāk brīvas telpas.

SV vagonos pieejama duša, dzeramā Venden ūdens aparāts,  mūsdienīgs apgaismojums, ventilācijas un kondicionēšanas sistēma, wi-fi Latvijas teritorijā.

Jaunie vagoni atbilst ES pieņemtiem drošības standartiem, tie ir moderni un daudzfunkcionāli. Viesnīca uz riteņiem, tā varētu teikt par vagonu funkcionalitāti. Tajos var ērti sēdēt, lasot savu iemīļoto grāmatu vai baudīt filmu no piedāvātās multimediju sistēmas, iepazīties ar restorāna piedāvājumu, ar vienu pogas spiedienu veikt pasūtījumu sev vēlamajā laikā, izsaucot vagona pavadoni. Ja jūtaties noguris, ērtais dīvāns transformēsies mīkstā, saklātā gultā.  
Pasažieru  ērtībai vienmēr būs silta tēja vai kvalitatīvs minerālūdens.

Interesē gaisa temperatūra ārā vai vagonā, esiet sajaucis laika joslas? -  informācijas monitors gaitenī  Jums to parādīs.

Pasažieru komfortam un labsajūtai ir pieejama duša.

Atliek tikai nopirkt biļeti un baudīt ceļojumu uz Maskavu un Sanktpēterburgu!

Lai izdevies ceļojums!

Atpakaļ