Tiek pārtraukti starptautiskie pasažieru dzelzceļa pārvadājumi

16.03.2020

Līdz turpmākajiem Ministru kabineta lēmumiem saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, tiek  apturēti starptautiskie pasažieru pārvadājumi uz Maskavu un Sanktpēterburgu.

Līdz turpmākajiem Ministru kabineta lēmumiem saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, tiek  apturēti starptautiskie pasažieru pārvadājumi uz Maskavu un Sanktpēterburgu. Tāpat Latvijas teritorijā netiks organizēti pasažieru pārvadājumi maršrutā Minska-Rīga un Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga.

- Vilciens Nr.1 Maskava-Rīga no Maskavas aties 15.martā un ieradīsies Rīgā 16.martā, no Rīgas 15.martā vilciens Rīga-Maskava nekursēs, turpmākie vilciena reisi atcelti.

- Piekabināto vagonu grupa Sanktpēterburga-Rīga no Sanktpēterburgas aties 15.martā un ieradīsies Rīgā 16.martā, no Rīgas 15.martā piekabināto vagonu grupa Rīga-Sanktpēterburga nekursēs, turpmākie reisi atcelti.

- Vilciens Nr.87/88 Minska-Rīga pēdējo reizi ieradīsies Rīgā un vakarā dosies atpakaļ uz Minsku 15.martā.

- Vilciena Nr.32 Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga kursēšana ir apturēta.

Pasažieriem, kuri iegādājušies braukšanas dokumentus braucieniem starptautiskajos pasažieru vilcienos, tiks atmaksāta braukšanas maksa pilnā apmērā, neiekasējot komisijas maksu par braukšanas dokumentu nodošanu atpakaļ.

Portālā travel.ldz.lv iegādātos braukšanas dokumentus varēs nodot atpakaļ, nosūtot pieteikumu elektroniski uz uzzinas@ldz.lv . Lai saņemtu naudu par kasē iegādātajiem braukšanas dokumentiem, tie kopā ar iesniegumu jānosūta pa pastu, adresējot:

SIA “LDZ CARGO”

Dzirnavu iela 147 K-1

Rīga, LV-1050

Starptautisko pasažieru pārvadājumu daļai.

Atpakaļ