Mūsu darbinieki

L-Ekspresis darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Mūsu darbinieki ir profesionāli, par sevi pārliecināti un saskarsmē atsaucīgi kolēģi, kuriem piemīt ļoti labas tehniskās zināšanas dzelzceļa transporta jomā, kā arī pavadoņiem prasme būt atsaucīgiem un gādīgiem, pavadot Jūs ceļā. Mēs kopīgi protam gan efektīvi strādāt, gan aizrautīgi atpūsties. Mūsu darbiniekus var raksturot kā ļoti daudzpusīgus — viņi ceļo, fotografē, sporto, kolekcionē, dzied, dejo, mācās un dara daudzas citas interesantas lietas.

Izaugsme

Mūsu darbinieki ir pietiekami ambiciozi, lai atsauktos uzņēmuma piedāvātajiem izaicinājumiem un turpinātu veidot savu karjeru tieši mūsu uzņēmumā. Attīstība nav iedomājama bez investīcijām nepārtrauktā profesionālās kompetences paaugstināšanā. Mēs rūpīgi izvērtējam pieejamos apmācību piedāvājumus, meklējot piemērotākos katra darbinieka  izvirzīto mērķu sasniegšanā. Mums ir neskaitāmi veiksmes stāsti, par darbiniekiem, kas uzņēmumam veltījuši lielu daļu savas dzīves un vēl šodien turpina darbu kolektīvā. Mēs ar viņiem lepojamies! Lielu mērķu sasniegšana kļūst iespējama tikai uzņēmumam un darbiniekam savstarpēji sadarbojoties — vienam uzticoties, otram uzdrīkstoties.

Atalgojums

Ir nepieciešami līdzekļi, lai darbinieks varētu pilnvērtīgi realizēt visus savus sapņus un ieceres. Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālo drošību, kā arī papildus visi darbinieki saņem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Mēs lepojamies ar pastāvošajām prēmēšanas sistēmām, kuras ir balstītas uz darba rezultātu, un tādejādi — ļoti efektīvas un motivējošas.