Atlaides braucieniem

ATLAIDES/UZCENOJUMI BRAUKŠANAS MAKSAI ATKARĪBĀ NO BRAUKŠANAS DOKUMENTU PĀRDOŠANAS LAIKA:

Atlaides/uzcenojumi braukšanas maksai atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas laika 2019.gadā piemērojamas braucieniem Latvijas dzelzceļa formējuma starptautiskajā pasažieru vilcienā Nr.2/1 Rīga-Maskava un bezpārsēšanās vagonos Rīga-Sanktpēterburga.

Kopējai braukšanas maksai visu tipu vagonos, izņemot kopējos vagonus, un vasaras periodā no 1.jūnija līdz 31.augustam, izņemot kopējos un vietkaršu vagonus, atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas laika, piemērojamas šādas atlaides vai uzcenojumi:

 • 15% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 60 – 31 diennaktis pirms vilciena atiešanas;
 • 10% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 30 – 21 diennaktis pirms vilciena atiešanas;
 • 0% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 20 – 11 diennaktis pirms vilciena atiešanas;
 • 5% uzcenojums, iegādājoties braukšanas dokumentus 10 – 6 diennaktis pirms vilciena atiešanas;
 • 10% uzcenojums, iegādājoties braukšanas dokumentus 5 – 0 diennaktis pirms vilciena atiešanas.

Maksa par servisa pakalpojumiem, kas iekļauti braukšanas maksā, tiek iekasēta par katru vietu noteiktajā apmērā (atlaide netiek ņemta vērā).

Atlaides/uzcenojumi braukšanas maksai, kas piemērojamas atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas laika, nav piemērojamas šādos 2019.gada laika periodos:

 • no 01.janvāra līdz 08.janvārim;
 • no 20.decembra līdz 31.decembrim.

Atlaides/uzcenojumi braukšanas maksai, kas piemērojamas atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas laika, papildus piemērojamas atlaidēm braucieniem Latvijas dzelzceļa formējuma starptautisko pasažieru vilcienu kupejas un vietkaršu vagonu augšējās vietās, atlaides/uzcenojumi nav piemērojamas:

 • organizētām pasažieru grupām;
 • noformējot braukšanas dokumentus braucieniem iekšzemes satiksmē;
 • noformējot braukšanas dokumentus ar atlaidi „pilna kupeja”. 

ATLAIDES, IEGĀDĀJOTIES VISAS VIETAS KUPEJĀ

Braucieniem Latvijas dzelzceļa formējuma starptautiskajā pasažieru vilcienā Nr.2/1 Rīga – Maskava un bezpārsēšanās vagonos Rīga – Sanktpēterburga 2019.gadā, iegādājoties visas vietas kupejā, tiek piemērots speciālais tarifs „pilna kupeja” (atlaide „pilna kupeja”).

Atlaide „pilna kupeja” piemērojama no kopējās braukšanas maksas, izņemot maksu par servisa pakalpojumiem:

 • 25% - kupejas vagonos;
 • 25% - guļamvagonos (SV).

Maksa par servisa pakalpojumiem, kas iekļauti braukšanas maksā, tiek iekasēta par visām vietām kupejā noteiktajā apmērā (atlaide netiek ņemta vērā).

Speciālais tarifs „pilna kupeja” nav piemērojams šādos 2019.gada laika periodos:

 • no 1.janvāra līdz 8.janvārim;
 • no 20.decembra līdz 31.decembrim.

Visu četrvietīgo kupeju var ieņemt viens vai vairāki pasažieri (maksimums 4 vietas). Visu divvietīgo kupeju var ieņemt tikai viens pasažieris.

Katram pasažierim, kuram ir noformēts braukšanas dokuments ar atlaidi „pilna kupeja”, ir tiesības ņemt līdzi vienu bērnu vecumā līdz pieciem gadiem, kas neieņems atsevišķu vietu.

Norādītā atlaide piemērojama tikai, noformējot braucienu starptautiskajā satiksmē, un nav spēkā, braucot iekšzemes satiksmē.

Atlaide „pilna kupeja” nesummējama ar citām esošām atlaidēm.

Braukšanas dokumentu iegāde ar atlaidi „pilna kupeja” interneta vietnē travel.ldz.lv nav iespējama.

Paredzēta tikai visu braukšanas dokumentu atgriešana, kas noformēti ar atlaidi „pilna kupeja”, t.i. visu kupejas vietu atgriešana. Ar atlaidi „pilna kupeja” noformēto braukšanas dokumentu pārformēšana nav veicama. Brauciena pārtraukšana un apturēšana ir pieļaujama tikai vienlaicīgi visiem pasažieriem, kas ceļo ar vienu braukšanas dokumentu, noformētu ar atlaidi „pilna kupeja”. Brauciena pārtraukšana gadījumā pasažieriem izmaksājama braukšanas maksa (biļetes daļa) par nenobraukto attālumu, ņemot vērā piešķirto atlaidi.

ATLAIDES ATKARĪBĀ NO VIETU IZVIETOJUMA VAGONOS 

Latvijas dzelzceļa formējuma starptautiskajā pasažieru vilcienā Nr.2/1 Rīga – Maskava un bezpārsēšanās vagonos Rīga – Sanktpēterburga kupejas un vietkaršu vagonu augšējos plauktos vietkartes maksai tiek piemērota 15% atlaide.

Baltkrievijas dzelzceļa formējuma starptautiskajā pasažieru vilcienā Nr.87/88 MINSKA – RĪGA piemērojama atlaide vietkartes maksai vietkaršu vagona sānu vietām (vietas 37-54).