Vilcienu kustības saraksts spēkā no 26.03.2017.

Sakarā ar pāreju uz vasaras laiku 2017.gada 26.martā, tiek mainīts starptautisko pasažieru vilcienu Nr.2/1 Rīga – Maskava, Nr.87/88 Minska – Rīga un bezpārsēšanās vagonu Rīga – Sanktpēterburga kustības saraksts. (sk. "online" sarakstu)

Vilciens Rīga-Maskava

Katru dienu

Perons #2/ Ceļš #1

Stacijas nosaukumsPienākšanas laiks1Stāvēšanas laiksAtiešanas laiks2
Rīga 17:30
Krustpils 19:17 3 min 19:20
Rēzekne 2 20:40 15 min 20:55
Zilupe 21:46 54 min 22:40
Sebeža 23:08 50 min 23:58
Pustoška 00:50 2 min 00:52
Novosokoļņiki 01:55 29 min 02:24
Veļikije Luki 02:55 3 min 02:58
Rževa Baltijas 05:59 3 min 06:02
Volokolamska 07:46 23 min 08:09
Maskava 10:17    

1,2 - Stacijām, kuras atrodas Latvijas Republikas un citu valstu teritorijā, izņemot Krievijas Federāciju, ir norādīts vietējais laiks! Stacijām, kuras atrodas Krievijas Federācijas teritorijā, norādīts Maskavas laiks!

Vilciens Maskava-Rīga

Katru dienu

Perons #2/ Ceļš #1

Stacijas nosaukumsPienākšanas laiks1Stāvēšanas laiksAtiešanas laiks2
Maskava 17:05
Volokolamska 19:00 23 min 19:23
Rževa Baltijas 21:00 10 min 21:10
Veļikije Luki 00:30 5 min 00:35
Novosokoļņiki 01:06 29 min 01:35
Pustoška 02:24 2 min 02:26
Sebeža 03:20 50 min 04:10
Zilupe 04:37 45 min 05:22
Rēzekne 2 06:12 10 min 06:22
Krustpils 07:34 3 min 07:37
Rīga 09:17    

1,2 - Stacijām, kuras atrodas Latvijas Republikas un citu valstu teritorijā, izņemot Krievijas Federāciju, ir norādīts vietējais laiks! Stacijām, kuras atrodas Krievijas Federācijas teritorijā, norādīts Maskavas laiks!

 

 

   

Vilciens Rīga-Sanktpēterburga

Katru dienu

Perons #2/ Ceļš #1

Stacijas nosaukumsPienākšanas laiks 1Stāvēšanas laiksAtiešanas laiks2
Rīga 17:30
Krustpils 19:17 3 min 19:20
Rēzekne 2 20:40 15 min 20:55
Zilupe 21:46 54 min 22:40
Sebeža 23:08 50 min 23:58
Pustoška 00:50 2 min 00:52
Novosokoļņiki 01:55 1 st 39 min 03:34
Lokņa 04:19 2 min 04:21
Suščevo 04:46 2 min 04:48
Dedoviči 05:36 2 min 05:38
Dno 06:04 2 min 06:06
Soļci 06:40 2 min 06:42
Sanktpēterburga 09:30    

1,2 Stacijām, kuras atrodas Latvijas Republikas un citu valstu teritorijā, izņemot Krievijas Federāciju, ir norādīts vietējais laiks! Stacijām, kuras atrodas Krievijas Federācijas teritorijā, norādīts Maskavas laiks!

Vilciens Sanktpēterburga-Rīga

Katru dienu

Perons #2/ Ceļš #10

Stacijas nosaukumsPienākšanas laiks1Stāvēšanas laiksAtiešanas laiks2
Sanktpēterburga 17:20
Soļci 20:20 2 min 20:22
Dno 20:58 3 min 21:01
Dedoviči 21:30 2 min 21:32
Suščevo 22:22 2 min 22:24
Lokņa 22:49 2 min 22:51
Novosokoļņiki 23:38 1 st 57 min 01:35
Pustoška 02:24 2 min 02:26
Sebeža 03:20 50 min 04:10
Zilupe 04:37 45 min 05:22
Rēzekne 2 06:12 10 min 06:22
Krustpils 07:34 3 min 07:37
Rīga 09:17    

1,2 - Stacijām, kuras atrodas Latvijas Republikas un citu valstu teritorijā, izņemot Krievijas Federāciju, ir norādīts vietējais laiks! Stacijām, kuras atrodas Krievijas Federācijas teritorijā, norādīts Maskavas laiks!

   

Atlaides braukšanas maksai atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas laika:

2017.gadā braukšanas maksai braucieniem Latvijas dzelzceļa formējuma starptautisko pasažieru vilcienu Nr. 2 RĪGA-MASKAVA, Nr.1 MASKAVA-RĪGA un RĪGA–SANKTPĒTERBURGA visu tipu vagonos, izņemot kopējos vagonus (vasarā izņemot kopējos un vietkartes vagonus), atkarībā no braukšanas dokumentu pārdošanas termiņiem, piemērojamas šādas atlaides vai uzcenojumi:

  • 15% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 60 – 31 diennaktis pirms vilciena atiešanas;

  • 10% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 30 – 21 diennaktis pirms vilciena atiešanas;

  • 0% atlaide, iegādājoties braukšanas dokumentus 20 – 11 diennaktis pirms vilciena atiešanas;

  • 5% uzcenojums, iegādājoties braukšanas dokumentus 10 – 0 diennaktis pirms vilciena atiešanas.

Sīkāk