Вопросы

Cik dienas pirms brauciena jāizpērk rezervētās biļetes?

Braukšanas dokumentus rezervētajām vietām ir jānoformē (jāizpērk) 2 dienu laikā, pēc datuma, kad ir veikta vietu rezervēšana.

.Vairāk.

Vai iespējams pasūtīt biļetes ar piegādi?

Pasūtīt braukšanas dokumentus ar piegādi pašlaik nav iespējams.

Kā notiek biļešu rezervēšana braucieniem starptautiskajā satiksmē?

Vietu rezervēšanu pa tālruni (+371) 67233397 ikdienas no 8.00 līdz 19:30 un sekojošubraukšanas dokumentu noformēšanu klienta klātienē Rīgas Centrālajā pasažieru stacijā: kasēNr.1 un Nr.2 - maksājot skaidrā naudā; kasē Nr.3 - maksājot ar kartēm VISA, VISA ELECTRONCARD, MAESTRO. Klientam braukšanas dokumenti jāizpērk personīgi.
Rakstiskus pieteikumus vietu rezervēšanai organizētā grupā (10 un vairāk cilvēkiem) var iesniegtpa faksu (+371) 67234635, elektroniskā veidā acb@ldz.lv vai jebkurā biļešu kasē, kurā notiekbraukšanas dokumentu noformēšana braucieniem starptautiskajos pasažieru vilcienos (RīgasCentrālajā pasažieru stacijā kasē Nr.2).

Kādas kategorijas vagonos tiek piedāvātas vietas pasažieriem?

Starptautiskās satiksmes vilcienu pasažieriem tiek piedāvātas vietas guļamvagonos (2- vietīgaskupejas un biznesa klases kupejas), kupeju vagonos (4-vietīgas kupejas), vietkaršu vagonos(atklātā tipa vagoni) un kopējos vagonos ( atklāta tipa vagoni ar sēdvietām un vagoni arsēdvietām kupejās)

Vai pasažieris drīkst pārvadāt sev līdzi mājdzīvniekus?

Drīkst pārvadāt atbilstoši noteikumiem kupeju vagonos un īpašos būrīšos, dzīvniekiem nepieciešami atbilstoši dokumenti.

.Vairāk.

Kāda ir maksa par mājdzīvnieku pārvadāšanu?

Jāpērk biļete vietai kupejā, kā arī jāizpērk pārējās brīvās vietas kupejā. Bez tam ir jāmaksā papildu maksa par 20 kg bagāžas pārvadāšanu.

Vai iespējams samaksāt par biļeti ar maksājumu karti?

Rīgas Centrālajā pasažieru stacijā kasē Nr. 3 pasažieriem ir iespējams maksāt par biļeti ar šādāmkartēm: VISA, VISA ELECTRON CARD, MAESTRO.

.Vairāk.

Vai pasažierim ir iespējams pārvadāt sev līdzi velosipēdu?

Velosipēdu var pārvadāt izjauktā veidā kā rokas bagāžu, ja tā izmēri trīs dimensijās nepārsniedz200cm. Velosipēdus var pārvadāt arī bagāžas vagonos.

Cik daudz bagāžas ir atļaut pārvadāt bez maksas?

Pasažieris ir tiesīgs pārvadāt bezmaksas viegli pārvietojamās lietas (rokas bagāžu).
Savas rokas bagāžas nolikšanai pasažieris izmanto speciāli tam paredzētas vietas vagonā. Rokasbagāžas kopējs svars nedrīkst pārsniegt 36 kg (par pilnu vai bērna ceļošanas dokumentu). Rokasbagāžas veidā virs noteiktās normas ir atļauts pārvadāt saliekamos bērnu ratus un invalīdu ratus,ja bērns vai invalīds, kam paredzēti rati, ceļo vilcienā.

Задать вопрос

Имя *

Эл.почта *

Вопрос