Biļetes internetā

PIRKT BIĻETI INTERNETĀ, lai iegūtu vairāk informācijas spiest šeit...

 

LDZ piedāvā Internetā, ar maksājumu karti, iegādāties braukšanas dokumentu un izmantot pasažieru elektroniskās reģistrācijas pakalpojumu. 

Braukšanas dokumentu braucienam starptautiskajos pasažieru vilcienos Rīga – Maskava, Rīga – Sanktpēterburga un Rīga – Minska iespējams iegādāties abos virzienos starptautiskajā un iekšzemes satiksmē.

Elektroniskās reģistrācijas pakalpojums ir pieejams uz vilcieniem Rīga – Maskava, Rīga – Sanktpēterburga un Rīga – Minska abos virzienos. Noformējot pasūtījumu braukšanas dokumentu iegādei abos virzienos, elektronisko reģistrāciju nepieciešams veikt uz katru braucienu atsevišķi.

Braukšanas dokumenta iegādei nepieciešams:  

1.reģistrēties;
2.iepazīties ar Braukšanas dokumentu iegādes un nodošanas noteikumiem un apliecināt piekrišanu pārvadājumalīguma noslēgšanai saskaņā ar minētajiem noteikumiem un pasažiera personas datu izmantošanaibraukšanas dokumenta iegādei;
3.apliecināt Pasūtījuma rekvizītu pareizību;
4.apliecināt brauciena rekvizītu un pasažiera personas datu pareizību;
5.apliecināt piekrišanu elektroniskajai reģistrācijai braucienam starptautiskajā pasažieru vilcienāvai atteikumu no tās.

PIEVĒRSIET ĪPAŠU UZMANĪBU, ja pasažieris atteicies no elektroniskās reģistrācijas, Interneta vietnē www.ldz.lv pasūtītais un samaksātais braukšanas dokuments saņemams LDZ kasē.

Naudas par neizmantoto braukšanas dokumentu ATGRIEZŠANA ir iespējama tikai pēc noformēta braukšanas dokumenta nodošanas LDZ kasē.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS LASIET ŠEIT