SIA ``L-Ekspresis``

SIA “L-Ekspresis” veic ritošā sastāva modernizāciju un remontu, nodrošina pilnu vilcienu apstrādes un apkopes ciklu, veicot kravas un pasažieru vagonu tehniskās apkopes un remontus.

SIA “L-Ekspresis” darbojas ar 30 gadu profesionālo pieredzi, iepriekš nodrošinot starptautiskos dzelzceļa pasažieru pārvadājumus maršrutos Rīga – Maskava- Rīga, Rīga- Sanktpēterburga – Rīga un Rīga – Minska – Rīga. Uzņēmums ir dibināts 1993.gada 15.novembrī. Uzņēmuma darbības pamatvirziens bija starptautiskās vilcienu satiksmes ar NVS valstīm nodrošināšana, starptautisko vilcienu biļešu tirdzniecība un dažāda veida vagonu remonta pakalpojumu sniegšana.

Veicamie remontdarbi:

  • ritošā sastāva remonts
  • pasažieru vagonu tehniskās apkopes
  • pasažieru vagonu depo un kapitālais remonts
  • bagāžas un pasta vagonu depo un kapitālais remonts
  • kravas un refrižeratorvagonu depo un kapitālais remonts
  • pasažieru un kravas vagonu mezglu un agregātu remonts
  • pasažieru vagonu modernizācija

Mūsdienīgs VAGONU REMONTU DEPO

Uzņēmumā tika realizēti vērienīgi depo rekonstrukcijas darbi, uzstādītas modernas iekārtas un aprīkojums, veikti uzlabojumi tehnoloģiskajos procesos,  tostarp, uzbūvēta jauna katlu māja, vagonu riteņpāru izgatavošanas iecirknis, piebūvēts riteņpāru remontu iecirknis, uzbūvēta jauna noliktava, ir izveidota piebūve esošajai depo ēkai, kas nodrošina jaunas darba pozīcijas.Viena no nozīmīgākajām būvēm ir vagonu sagatavošanas ēka, kur ir iespēja vagonu virsbūves vai liela gabarīta detaļu virsmas pilnībā attīrīt no vecās krāsas ar skrošstruklas abrazīvo metodi, kā arī atjaunot vagonu krāsojumu, nodrošinot visu šī procesa tehnoloģisko ķēdi. Pateicoties jaunu iekārtu un aprīkojuma iegādei, uzņēmums var piedāvāt  arī dzelzceļa cisternu iekšējo un ārējo mazgāšanu un hidraulisko pārbaudi visu ekspluatācijā esošo tilpumu cisternām.

Depo modernizācijas projekta ietvaros ir veikti apjomīgi ārējo un iekšējo tīklu rekonstrukcijas un renovācijas darbi, uzstādīta jauna transformatoru apakšstacija.

null

“L-Ekspresis” misija

Nodrošināt starptautiskā līmenī kvalitatīvus dzelzceļa pasažieru un kravas vagonu remontus.
null

“L-Ekspresis” mērķis

Kļūt par vadošo uzņēmumu Baltijas tirgū, veicot kvalitatīvus dzelzceļa pasažieru un kravas vagonu remontus.
null

“L-Ekspresis” kvalitātes politika

Organizācijas darbinieki apņemas veikt pasažieru un kravas vagonu remontu, tehnisko apkopi un modernizāciju atbilstoši normatīvo aktu un pasūtītāju prasībām.

Organizācijas ilgtermiņa mērķis – gūt pastāvīgu peļņu, balstoties uz augstu klientu apkalpošanas līmeni kvalitatīvos remonta darbos. Lai izpildītu organizācijas ilgtermiņa mērķi nepieciešams izpildīt visas prioritātes, kas attiecas uz organizācijas attīstību:
• Ilgtermiņa attiecību uzturēšana ar pasūtītajiem;
• Ritošā sastāva kvalitatīva, drošību garantējošu tehnisko remontu , apkopes un modernizācijas nodrošināšana visiem pasūtītājiem;
• Normatīvo prasību ievērošana;
• Patstāvīga piegādāto komplektējošo izstrādājumu, materiālu un iekārtu, pakalpojumu novērtēšana;
• Patstāvīga darbinieku apmācība, lai nodrošinātu nepieciešamo kvalifikāciju;
• Patstāvīga Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana un uzlabošana.

Mūsu darbinieki

L-Ekspresis darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Mūsu darbinieki ir profesionāli, par sevi pārliecināti un saskarsmē atsaucīgi kolēģi, kuriem piemīt ļoti labas tehniskās zināšanas dzelzceļa transporta jomā. Mēs kopīgi protam gan efektīvi strādāt, gan aizrautīgi atpūsties.
Mūsu darbiniekus var raksturot kā ļoti daudzpusīgus — viņi ceļo, fotografē, sporto, kolekcionē, dzied, dejo, mācās un dara daudzas citas interesantas lietas.

Izaugsme

Mūsu darbinieki ir pietiekami ambiciozi, lai atsauktos uzņēmuma piedāvātajiem izaicinājumiem un turpinātu veidot savu karjeru tieši mūsu uzņēmumā.
Attīstība nav iedomājama bez investīcijām nepārtrauktā profesionālās kompetences paaugstināšanā. Mēs rūpīgi izvērtējam pieejamos apmācību piedāvājumus, meklējot piemērotākos katra darbinieka  izvirzīto mērķu sasniegšanā. Mums ir neskaitāmi veiksmes stāsti, par darbiniekiem, kas uzņēmumam veltījuši lielu daļu savas dzīves un vēl šodien turpina darbu kolektīvā. Mēs ar viņiem lepojamies!
Lielu mērķu sasniegšana kļūst iespējama tikai uzņēmumam un darbiniekam savstarpēji sadarbojoties — vienam uzticoties, otram uzdrīkstoties.

Atalgojums

Ir nepieciešami līdzekļi, lai darbinieks varētu pilnvērtīgi realizēt visus savus sapņus un ieceres. Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālo drošību, kā arī papildus visi darbinieki saņem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
Mēs lepojamies ar pastāvošajām prēmēšanas sistēmām, kuras ir balstītas uz darba rezultātu, un tādejādi — ļoti efektīvas un motivējošas.